Další únorové úspěchy našich atletů

Během února zaznamenali naši atleti další, dosud nezmíněné úspěchy, a to jak v hale, tak v bězích mimo dráhu.

V závodě Youth Athletics Indoor Ostrava III (20. 2. 2020) dosáhlo opravdu skvělých výkonů hned několik závodníků našeho klubu. Druhé místo v parádním osobním rekordu 7,90 s vybojovala v běhu na 60 m starších žákyň Adéla Tkáčová. Třetí místo časem 8,12 s vybojovala v téže disciplíně a kategorii o rok mladší Patricie Pešlová. V rozběhu si přitom osobní rekord posunula už na výborných 8,11 s. Sedmé místo a hlavně skvělý osobní rekord 38,62 s zaznamenal v běhu na 300 m Daniel Hanzelka. Velkým zlepšením potěšila i Nela Štefková v běhu na 60 m překážek mladších žákyň časem 10,78 s (prvním rokem mladší žákyně). A další velké zlepšení předvedla mladší žákyně Alexandra Huňková v běhu na 150 m, která si vylepšila osobní rekord na 20,08 s. Všem velká gratulace!!!

Závodili jsme už i mimo dráhu, a to ve 2. závodě Porubského běžeckého poháru (Ostrava, 18. 2. 2020) a na Rohálovské desítce (Prusinovice, 22. 2. 2020). V Ostravě vybojovaly vítězství Kristýna Káňová (mladší žákyně) a Agáta Holubová (starší přípravka). Druhé místo si připsali Lucie Šenkeříková (mladší žákyně) a Šimon Holub (mladší žáci). Třetí v kategorii starší přípravky skončila Barča Máchová, čtvrtá v kategorii mladší přípravky pak Klárka Máchová. V Prusinovicích si doběhli pro vítězství Kristýna Káňová (mladší žákyně) a Dalibor Drda (mladší žáci).  Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci klubu!