Bronz z MČR pro Aničku Slívovou

Krásný osobní úspěch a ocenění práce Atletického klubu Emila Zátopka Kopřivnice přivezla z Prahy naše běžkyně Anna Slívová, když 24.9. vybojovala s časem 39:43 na mistrovství ČR na 10 km v silničním běhu Běchovice-Praha bronzovou medaili v kategorii juniorek. Je to v tomto roce již třetí její individuální medaile, když bronz získala ve Slovenské Žilině na trati 10 km na dráze a na Ještědu v horském běhu (skyrunning) se stala mistryní republiky. V Běchovicích si navíc o celou minutu vylepšila osobák na této těžké trati.

Nutno připomenout, že ještě den před tímto závodem pomáhala Anička v Plzni družstvu kopřivnických juniorek na mistrovství republiky družstev na dráze, kde svým druhým místem v běhu na 3 kilometry v silné konkurenci byla s 11 body velice platnou členkou v boji o šestou příčku mezi juniorskou elitou z celé republiky.

Momentálně má Anička volno na regeneraci. Potom nás od poloviny října čeká příprava na poslední mistrovský závod, kterým je mistrovství republiky v krosu a předtím si Anička zaběhne oblíbenou Hornickou desítku, kde vloni v kategorii juniorek zvítězila.