Běžecká romance v babím létu

Běh dětí a rodičů novojičínským parkem ( sobota 28.září 2013)

Pavel Rýdl se synem Tomášem

P a v e l    R ý d l  

Jako každý rok jsme se se synem těšili na tradiční Běh novojíčínským parkem, který se koná tradičně na sv.Václava  pod pořadatelskou taktovkou Darinky Krausové. Ani tentokrát jsme si tuto akci nenechali ujít a vyrazili do Nového Jičína. Nádherné podzimní ráno ještě podpořilo atmosféru závodu.

 Park byl plný sportovně naladěných dětí a doprovázejících rodičů. Každý vyčkával na „svůj“ okamžik, kdy se bude moci postavit na startovní čáru a změřit své síly s ostatními. Čekání na jednotlivé závody si mohli malí účastníci zpestřit různými atrakcemi a soutěžemi, po jejichž splnění následovala sladká odměna.  Ti menší absolvovali závod ještě za pomoci rodičů, ale účastníci dalších kategorií už vzali své závody vážně a s nasazením všech sil proběhli určitou trasou.  Nejlepší z jednotlivých kategorií obdrželi pamětní medaile a dárky, ale ani ostatní neodešli s prázdnou. Bohatá tombola, kdy losem bylo startovní číslo, potěšila určitě i ty, kteří se na stupeň vítězů nedostali. Někteří šťastlivci se ještě mohou po závodech vidět v reportáži TV Polar, která na takové akci určitě nemohla chybět.

Závod se letos opravdu povedl. Díky patří hlavě Darince Krausové a jejímu kolektivu, kteří dovedli „ukočírovat“ nejen děti, ale i dospělé, ale také Jirkovi Haraštovi, který celý závod moderoval. Příští rok určitě přijedeme zase !!!

Označeno v Reportáže
Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice