Běh náměstím a Běh novojičínským parkem

Po Běhu dětí Kopřivnicí sbírali malí závodníci Lašského běžeckého klubu úspěchy i na Běhu náměstím ve Valašském Meziříčí, který se konal v sobotu 24. září. Prvenství si z Valmezu odvezli Hynek Bartoň, který vyhrál kategorii chlapců 2004/05 a Lucie Bačová, jenž vyhrála tutéž kategorii dívek. V těsném závěsu za ní doběhla na druhém místě Pavla Sopuchová a třetí Sabina Šipošová. Pátý pohár za umístění na „bedně“ pak přidala Viky Hanzelková, třetí v kategorii dívek 2000/01.
Ve středu 28. září se v Novém Jičíně koná Běh rodičů a dětí Novojičínským parkem za zdravím. Propozice najdete zde nebo v levém menu pod odkazem termínovka.