Běh mezi náměstími

Členové MK Kopřivnice se společně s dalšími 80 běžci zúčastnili „Běhu mezi náměstími“ ve Frýdku-Místku. Rychlá trať stoupá do obrátky na Frýdecké náměstí, po oběhnutí náměstí se sbíhá po stejné trase zpět do cíle. Závod se uskutečnil za pěkného teplého počasí. Myslím si, že naše barvy bylo dost vidět v poli i na stupních vítězů. MK Kopřivnice měl zastoupení ve třech kategoriích . Ve věkové kategorii 35 – 44 let zvítězil Pavel Michna časem 16:14 min, když o 2 sekundy zaostal za absolutním vítězem Petrem Lukešem z domácího týmu, běžícím v kategorii do 34 let. Druhý v kategorii 35 – 44 let doběhl Tomáš Jurák za 16:16 a třetí David Hanke v čase 16:42. V kategorii 45 – 54 let byl čtvrtý Jirka Zátopek za 17:22, ten měl ztíženou pozici v tom, že měl v kategorii bratry Šindelkovy. Kategorii nad 55let vyhrál jasně Pepa Kvita výborným časem 19:34 , Péťa Navara doběhl šestý. – 23:01 a osmý Pavol Fogaš – 24:08. Ještě bych chtěl vyzdvihnout výkon Jirky Bednaříka z LBK Kopřivnice za 4. místo a hlavně za čas 20:35. Na závěr bych chtěl dodat, že se jedná o pěknou městskou trať, kde nebylo místo na vydechnutí. Od začátku až do konce se šlo nadoraz.