Běh dětí a rodičů Novojičínským parkem – 28.9.

valmez

Krásné počasí dnes vylákalo do parku v Novém Jičíně kolem 90 malých i větších dětí. Nejpočetněji obsazená byla kategorie dívek do 6 let, kde zvítězila Nikola Chovanečková před Emou Feilheuerovou a Natálii Maternovou. Zatímco v nejmlaších kategoriích dívek byly na stupních vítězů nejčastěji vidět barvy atletické přípravky Lašského běžeckého klubu, v chlapeckýc kategoriích to až na výjimky byli místní závodníci.

V početně málo zastoupené ženské kategorii zvítězila Adéla Esentierová z BET Ostrava. Naše klubové barvy nejlépe hájil Kuba Ambros, který kromě absolutního vítězství překonal časem 17:39 traťový rekord. V kategorii mužů nad 35 let zvítězil Tomáš Pop (19:19) – taktéž MK, nad 45 let Roman Baláž (20:02) – BET Ostrava a nad 55 let Jiří Strakoš (22:09) – Tatra Kopřivnice. Z MKlubáků byli ve svých kategoriích „na bedně“ ještě Martin Keller, Tomáš Jurák, David Hanke, Mirek Vrobel, Jirka Zátopek a Pepa Kvita.
Kromě obvyklých kategorií vyhlásila pořadatelka závodu ještě kategorie netradiční: nejstarší účastník, nejvzdálenější účastník a kategorii „ten, kdo tu vůbec neměl být“. Mezi všechny účastníky byla vylosovaná tombola a s nádherným závodem se hodně z nás rozloučilo ještě společným „Během pro příchozí“ v délce cca 1 km. Zbývalo už jen uklidit, „bouchnout“ 3 sekty a domů…..

 

Označeno v Atletika dospělí
Facebook
AK EZ Kopřivnice