Aneb jak Moňa zas nevěděla, na co řekla ano. V sobotu 6. 6. se u Pardubic konal další ročník tohoto triatlonového závodu. Když se mě na konci dubna Romča zeptala, jestli bych tam s ní nejela, věděla jsem že pokud práce dovolí, pojedu. Ani jsem nevěděla co to je, na netu bylo že se jedná o triatlon – aha, dobrý, tak jo, a víc jsem neřešila 😅 A až teprve pár dní před závodem, když mi Romča napsala jaký je…












