Aktualizace a startovka běhu Kolem Libotína

Jaro se zřejmě někde zapomnělo a místo příjemného proběhnutí v pučící a rozkvétající přírodě Libotína na vás asi bude čekat chladné počasí se sněhem a deštěm. Běžci jsou však známí tvrďáci, a tak věříme, že se zítra v plné sestavě uvidíme na stratu u libotínského koupaliště (49.5865792N, 18.0957428E).

Předně bych chtěla upozornit, aby se vzhledem k současné situaci nikde neuvádělo, že se jedná o závod. V současné době jsou tyto sportovní akce zakázány, a tak ji nazvěme třeba měřený trénink nebo měřený kondiční běh, či proběhnutí v přírodě, po kterém budou časy zpracovány do výsledkové listiny. Jak jsem psala v úvodním článku k běhu, bude se startovat individuálně v půlminutových rozestupech dle startovky. Tu naleznete pod tímto příspěvkem, startovní časy jsou v reálných hodinách. První účastník vystartuje v 17:00,00 hod., další 30 s po něm, tedy v 17:00,30 hod. atd. Každý se nahlásí u pořadatelů na startu nejpozději pět minut před svým vyběhnutím, zaplatí 30 Kč (noste přesný obnos, nevracíme!) a obdrží startovní číslo. Pozor, přihlášení na místě není možné!!!

Trať vede po asfaltové a šotolinové cestě, na zemi jsou oranžové šipky. Vzhledem k počasí to však vypadá, že budou možná pod sněhem. Tak si, prosím, pro tento případ bedlivě nastudujte trasu. Po doběhnutí odevzdáte startovní číslo a pokud možno se rozptýlíte do prostoru. Vyhlášení výsledků neproběhne a ceny pro první tři v každé kategorii budou předány dodatečně. Buď na další běžecké akci nebo se pokusíme dotyčné kontaktovat. Vzhledem k neobvyklému formátu běhu nám zpracování výsledků nějakou dobu zabere, takže budou během čtvrtka zveřejněny na webových stránkách AK EZ.  Upozorňujeme na dodržování všech vládních nařízení, ač se nám to líbí či nikoliv. Nepřidělávejme si zbytečně komplikace. Děkujeme za pochopení a spolupráci, a doufáme, že i přes všechna omezení si toto běhání užijete.

Startovka běhu Kolem Libotína

Propozice Kolem Libotína – aktualizované

Označeno v Atletika dospělí
Facebook
AK EZ Kopřivnice