Závod v Prusinovicích

Za sebou máme první velký závod letošního roku, a to Rohálovskou desítku v Prusinovicích (26. 2.), kde byly vedle hlavní kategorie vypsány i běhy pro děti od malých capartů až po juniory. Z Lašského běžeckého klubu se i přes krásné počasí nakonec zúčastnilo jen pětí dětí, ale vidět je v početně velice dobře obsazených kategoriích bylo :-). Nejvýše ve výsledkové listině dosáhla Ema Feilhauerová, třetí v kategorii dívek ročník narození 2005-07. Hned v závěsu za ní, na pátém místě, doběhla ve stejné kategorii Míša Melčáková, devátá pak Amálka Hanzelková. V kategorii stejně starých chlapců byl Matěj Melčák rovněž pátý. Mezi dívkami ročník narození 2000-01 vybojovala Viktorka Hanzelková pěkné šesté místo. Matěj Melčák, Amálka Hanzelková a Viky Hanzelková navíc běžely s dětmi o rok staršími, takže se můžeme těšit, že příští rok budou atakovat stupně vítězů :-). Výsledky závodu najdete zde.