Výzva pro přípravky!!!

Všichni asi máte plné zuby všech zákazů souvisejících s koronavirem. Starší atleti trénují individuálně, u přípravky je ale pohybová aktivita především na rodičích. Změna k lepšímu je v tuto chvíli v nedohlednu, tak se zkuste zapojit alespoň do našeho on-line cvičení a výzev, které jsme pro Vás připravili a budeme připravovat.

Každý týden pro přípravku, respektive ročníky 2010 – 2013, povede trenérky Viki a Pavlína on-line trénink. Zapojit se od příštího týdne mohou i ročníky 2014. Výzva pro připojení k on-line tréninku Vám přijde e-mailem.

Každý týden v pondělí na našich stránkách zároveň najdete motivační video s jednoduchým cvičením, které můžete zkoušet doma nebo venku. Je nám jasné, že většina z Vás nemá doma malé překážky ani mety, které ve videích figurují, ale Vy si určitě poradíte :-). Doma lze překážku nahradit knížkou, venku větším kamenem nebo klackem, mety čímkoliv, třeba znovu kameny nebo vršky od pet lahví.

A do třetice se můžete zapojit do atletické abecedy. Nejde o atletickou abecedu takovou, jak jí většina z Vás už zná. Jde o výzvu! Na konci článku najdete odkaz s tabulkou, v níž každé písmenko značí jiný cvik. Abyste věděli, jak se který cvik provádí, přiloženo je také video se všemi písmenky a k nim přiřazenými cviky. A teď to podstatné. Každé pondělí zveřejníme novou větu a Vaším úkolem bude zvládnout za týden odcvičit všechna písmenka ve větě. Určitě nechtějte všechna písmenka zvládnout v jednom  dni! Ideální je si cvičení rozdělit do několika dní.

Budeme opravdu moc rádi, když nám pošlete videa, fotky i obrázky jak cvičíte. Vše můžete posílat na e-mailovou adresu: viktorie.hanzelkova@gypri.cz

Mějte se hezky a pohybu zdar, covidu zmar!!!

 

Atletická abeceda – tabulka s písmenky:
atletická abeceda

Atletická abeceda – odkaz na doprovodné video 

atletická abeceda – video

Věta k atletické abecedě pro týden od 1. 3. do 7. 3. 2021: Atletický trénink může nahradit i jízda na kole nebo koloběžce. 

Motivační video pro týden od 1. 3. do 7. 3. 2021

Označeno v Atletika pro děti, Děti, Mládež
Facebook
AK EZ Kopřivnice