Vystoupení v oblastním přeboru mladšího žactva jsme zakončili čtvrtými místy

Jak mladší žáci, tak mladší žákyně vybojovali ve 4. kole oblastního přeboru mladšího žactva, který hostily ve čtvrtek 15. 9. 2016 Vítkovice, čtvrté místo. Hoši získali rekordních 92,5 b. a s velkou pravděpodobností se i díky tomu probojovali na celkovou čtvrtou příčku. Děvčata získala 73 b. a v celkovém hodnocení s jistotou obsadí rovněž čtvrtou příčku.

Mezi kluky se dařilo Václavu Kratochvílovi, který si vytvořil velký osobák v hodu kriketovým míčkem 64,00 a závod vyhrál, celkově získal 13 b. Osobák si ve stejné disciplíně vytvořil i čtvrtý Hynek Bartoň (59,15 m). Tradičními oporami byli i Martin Skoták, který skončil druhý ve vrhu koulí a celkově ve třech disciplínách nasbíral 19 b. a Radim Šudák, čtvrtý ve výšce, a s celkovým ziskem 13,5 b.

Mezi děvčaty byly největšími oporami Adéla Hrnčárková, která vybojovala třetí místo na 60 metrů a stejnou příčku při premiéře v běhu na 60 m překážek (10,75 s), a získala tak 16 b. Jen o bod méně připsala na kopřivnický účet Sabina Horáková, třetí v hodu kriketovým míčkem a čtvrtá v kouli. Dařilo se i Adéle Tkáčové, která mezi o rok až dva staršími děvčaty vybojovala ve skoku vysokém třetí místo v osobním rekordu 133 cm.

Gratulace k předvedeným výkonům a získaným bodům rozhodně ale patří všem členům obou družstev!!!

Výsledky 4. kolo oblastního přeboru mladšího žactva 2016 (Ostrava)

Označeno v Atletika pro děti
Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice