Vydařená Vánoční laťka v Třinci

Halovou sezonu jsme zahájili rozhodně úspěšně, a to na Vánoční laťce, kterou hostil v pátek 7. prosince Třinec. Jak si naši závodníci vedli? V kategorii mladších žákyň jsme brali zlato a stříbro, a to zásluhou Adély Tkáčové za skvělých 154 cm a Emy Feilhauerové za neméně výborných 151 cm. Obě si vylepšily o jeden centimetr své osobní rekordy. Velice dobře si ve stejné kategorii vedla i o rok mladší Lucka Kremlingová, která jen lehce shodila 140 cm a brala pěkné sedmé místo za 135 cm na první pokus. A statečně se s výškou prala i Michaela Bělunková, která si vylepšila osobní rekord na 115 cm a skončila na 25. místě.

Mezi staršími žákyněmi se o medailích rozhodovalo na výšce 160 cm. Tu nakonec zdolala jen jediná závodnice a o umístění na 2. – 7. místě tak při shodném výkonu 155 cm rozhodovaly pokusy. Naši Alžbětu Rečkovou solidní zápis posunul na velice pěknou čtvrtou příčku, Nela Drozdová brala rovněž hezké šesté místo. Dorota Sochová a Lila Bartákové shodně zapsaly 130 cm a skončily na 17. místě.

Mezi mladšími žáky dosáhl Daniel Hanzelka hezkého výkonu 140 cm, což stačilo na 14. místo a Max Bartoň rovněž pěkným výkonem 135 cm skončil na 19. místě.

Výsledky Vánoční laťka 2018

Označeno v Atletika pro děti, Mládež
Facebook
AK EZ Kopřivnice