Starší žačky tentokrát šesté

Ke 3. kolu KP družstev starších žákyň v Třinci (6. 6. 2019) bohužel nastoupilo kopřivnické družstvo oslabené o tři opory (Pavla Sopuchová, Hana Soukalová, Adéla Tkáčová) a tak cílem bylo skončit alespoň na šestém místě ze čtrnácti družstev, tak abychom si zachovali šanci na podzim zabojovat v závěrečném kole o konečné čtvrté či páté místo. To se se ziskem 56 b. podařilo. Zvítězila Poruba před Vítkovicemi a Frýdkem-Místkem. Početně velmi omezené chlapecké družstvo skončilo se ziskem pěti bodů dvanácté. Zvítězila Opava před Vítkovicemi a Třincem.

Složení a body družstva žákyň Kopřivnice: Sára Šebestíková 13 b., Michaela Štefková 10 b., Michaela Melčáková 10 b., Ema Feilhauerová 9 b., Alexandra Petričová 7 b., Simona Šenkeříková 2 b., Klára Chechelská 1 b., Dorota Sochová, Barbora Sasínová, Lucie Schwarzbachová; 4 body získala štafeta na 4 x 60 m ve složení D. Sochová, Melčáková, Šebestíková, Petričová.

Složení a body družstva žáků Kopřivnice: Adam Hrček 2 b., Max Bartoň, Tobiáš Bartoň, Jan Jašek; 3 body získala štafeta na 4 x 60 m ve složení Hrček, Bartoň, Bartoň, Jašek.

Blahopřejeme k umístění a výkonům a těšíme se na závěrečné podzimní kolo!

Výsledky 3. kola KP družstev staršího žactva 2019

Označeno v Atletika pro děti, Mládež
Facebook
AK EZ Kopřivnice