Starší přípravka zářila v Beskydském poháru

Starší přípravka AKEZ Kopřivnice zářila ve 2. kole krajského přeboru družstev, které se konalo ve čtvrtek 25. 4. 2019 v Třinci, a to jak v týmových soutěžích, tak mezi jednotlivci.

Na programu byl čtyřboj (60 m, dálka, míček, 500 m), na jehož start se postavilo 113 děvčat a 79 chlapců z osmi klubů Moravskoslezského kraje. Nám se podařilo ukořistit SUVERÉNNÍ VÍTĚZSTVÍ jak ve čtyřboji děvčat, tak mezi chlapci. V soutěži dívek se o to postarala BARČA UDVAROSOVÁ (2205 b.), mezi chlapci DALIBOR DRDA (1880 b.).

Mezi dívkami jsme brali i cenné stříbro zásluhou Nely Štefkové (2043 b.), výborné páté místo díky Aničce Chalupové a sedmou příčku přičiněním Julie Štefánkové, mezi kluky se čtvrtým místem vytáhl František Mičan. Výborná jsou i všechna další umístění v první dvacítce: 14. Aneta Babincová, 18. Agáta Holubová, 20. Karin Fojtíková, 17. Josef Štefánek, 18. Stanislav Jabůrek.

Každopádně díky výkonům obou kompletních týmů, tedy výkonům všech startujících dětí AKEZ Kopřivnice, dosáhla děvčata v tomto kole Beskydského poháru přípravek jasného skvělého vítězství a chlapci, kteří bohužel nemají tak početný tým, vybojovali neméně výborné druhé místo. MOC GRATULUJEME, děkujeme za vynikající reprezentaci klubu, a těšíme se na další neméně potěšující vystoupení a výkony všech našich závodníků!!!

Označeno v Atletika pro děti, Děti, Mládež
Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice