Minipřípravka doma suverénní

IMG_4837Již čtvrtému vítězství v Atletické lize minipřípravek si na domácím hřišti připsala kopřivnického A družstvo. Tentokrát se soutěžilo v jednotlivých disciplínách (60 př., 150, 600, dálka, raketka) a náš tým zvítězil ziskem 334 b. před Porubou (283 b.) a Vítkovicemi (232 b.). Celkem jsme vybojovali dvanáct medailí. Zlato si domů odnesli Jakub Holub a Bruno Vašíček, kteří shodným časem 11,23 s vyhráli běh na 60 m překážek. Prvenství nám patřilo také na šestistovce, a to jak mezi kluky, tak mezi děvčaty. V kategorii chlapců triumfoval Oliver Pešat krásným výkonem 1:59,12 min, v kategorii dívek pak Daniela Bačová rovněž skvělým výkonem 2:05,36 min. Vítězství jsme pak slavili ještě v dálce,kterou vyhrál Dalibor Drda výborným výkonem 365 cm a ve štafetě na 4 x 200 m, která běžela ve složení Bačová, Kvapilová, Holub, Pešat. Stříbro získali Anežka Juráková (10,98 s) na překážkách, Dalibor Drda v běhu na 600 m (1:59,80 min.) a Natálie Kvapilová v hodu raketkou (22,13 m). Bronz pak přidali Daniela Bačová na překážkách (11,17 s), Kristýna Káňová v běhu na 600 m (2:11,99 min.) a Sofie Maierová v dálce (338 cm). Blahopřejeme!!! O úspěch družstva se každopádně zasloužili všichni členové týmu a proto patří gratulace ke krásným výkonům a velký dík za reprezentaci klubu všem dětem!