Mikuláš naděloval i v Otrokovicích

Do Otrokovic, kde pravidelně zahajujeme halovou sezonu závodem Mikulášská hala, se v úterý 1. 12. 2015 sjela atletická školka, mladší přípravka i starší přípravka. Byl pro ně připraven závod v trojboji čítající běh přes překážky, hod medicinbalem a skok z místa. A dařilo se nám. Získali jsme celkem devět medailí, tedy přesně polovinu z 18 možných. V soutěži atletické školky vybojoval zlato Dalibor Drda, který vyhrál dvě disciplíny a v jedné byl druhý. Děvčata sice na zlato těsně nedosáhla, to zůstalo doma Tereze Kotáskové, nicméně Julie Štefánková brala stříbro a Nela Štefková bronz, bramborovou medaili navíc přidali Barča Udvarosová a mezi kluky Matouš Giergiel.

V kategorii mladší přípravky porazil mezi kluky všechny soupeře Daniel Hanzelka, mezi dívkami pak brala třetí místo Patricie Pešlová. Těsně pod stupni vítězů v tomto případě zůstali Matěj Melčák a Petra Benišová. V kategorii starší přípravky naopak zlato putovalo do Kopřivnice zásluhou dívek, a to díky suverénní Haně Soukalové, která vyhrála všechny tři disciplíny. Bronz přidala Adéla Tkáčová. Mezi kluky vybojoval stříbro Hynek Bartoň, který zaujal jasným vítězstvím v hodu medicinbalem (11,20 m) a bronz Vojta Frýdl, jenž pro změnu jasně vyhrál běh přes překážky. Všem gratulujeme!

Celkem se závodu zúčastnilo 116 dětí, AK EZ Kopřivnice reprezentovalo 37 závodníků.