Medailové hody v Otrokovicích

A máme za sebou poslední halový start sezony. Absolvovala jej ve čtvrtek 26. 3. atletická školka a mladší přípravka, kde jinde než v Otrokovicích. Celkem jsme dovezli 25 medailí za jednotlivé disciplíny či trojboj, což je paráda :-). Nejúspěšnějšími sběrateli cenných kovů byly v kategorii atletická školka (r. 2008 a mladší) Nela Štefková, která zvítězila ve trojboji díky prvenství na překážkách, a druhým místům ve skoku do dálky z místa a v hodu míčkem. O mnoho pozadu nezůstala Barča Udvarosová, která vyhrála skok z místa a míček, což jí v součtu se sedmým místem na překážkách vyneslo druhé místo ve trojboji. Bronzovou medaili ještě přidala Adéla Valová na překážkách. V kategorii mladší přípravky (r. 2006/07) se mezi dívkami podle očekávání prosadily Patricie Pešlová a Petra Benišová. Patricie vybojovala prvenství na překážkách, třetí místo ve trojskoku a druhé místo v hodu míčkem, a Petra druhé místo na překážkách, vítězství v trojskoku a třetí místo v hodu míčkem. Sečteno podtrženo obě plus ještě Tereza Láchová z Říčan braly při stejném součtu prvenství v trojboji. Potěšující bylo páté místo v trojboji Natálie Kvapilové, která byla nejlepší závodnicí ročníku 2007.  Zahanbit se nenechali ani kluci. Daniel Hanzelka vyhrál překážky a míček, k tomu přidal druhé místo v trojskoku, čímž jasně vyhrál trojboj. Matěj Melčák vybojoval druhé místo v míčku, a třetí příčky na překážkách a v trojskoku, což mu vyneslo druhé místo v trojboji. Stříbro ještě přidal Štepán Marek na překážkách. Gratulace všem závodníkům k medailím a předvedeným výkonům!!!