Máme za sebou parádní gigant

Kopřivnická atletika má na kontě opravdu parádní vystoupení na Mistrovství ČR dorostu a juniorů🔥!!! Na šampionátu, který hostila poslední únorový víkend Ostrava, vybojovali kopřivničtí atleti celkem pět medailí 🥇🥇🥈🥈🥉!!!

🥇Anna Marie Chalupová vybojovala vítězství ve skoku dalekém dorostenek ve vynikajícím absolutním osobním rekordu 575 cm🔥

🥇Druhé zlato na kopřivnické konto přidala štafeta juniorek na 4 x 200 m, která ve složení Adéla Tkáčová, Patricie Pešlová, Anička Chalupová a Ema Feilhauerová zvítězila v novém rekordu mistrovství a pochopitelně klubovém rekordu 1:38,95 min.🔥🚀

🥈Pro stříbrnou medaili si po velkém souboji v běhu na 60 m překážek juniorek doběhla Adéla Tkáčová, a to v čase 8,43 s, kterým zůstala jen setinu za svým osobním a klubovým rekordem🔥

🥈Velkou radost jsme měli ze druhého stříbra, o které se postarala Ema Feilhauerová v běhu na 400 m juniorek. Ve strhujícím finiši si doběhla nejen pro medaili, ale zároveň i nový osobní a klubový rekord 55,36 s🔥

🥉Bronz ke zlatu ze štafety a stříbru z překážek přidala Adéla Tkáčová v běhu na 200 m juniorek, kde finišovala třetí v čase 24,42 s🔥

🥔Bramborová medaile bohužel zbyla na dorostence Mikuláše Kotka v nabitém běhu na 200 m. I on ale za sebou má na šampionátu skvělé vystoupení. Osobní rekord si vylepšil na vynikajících 21,86 s, což jej řadí na osmé místo dlouhodobých českých dorosteneckých tabulek🚀. Šesté místo přidal ve skoku dalekém díky osobnímu rekordu 664 cm🔥

Nesmíme zapomenout na osmé místo Patricie Pešlové v běhu na 60 m juniorek /rozběh 7,76 s, finále 7,81 s/a sedmnácté místo Šimona Holuba v běhu na 400 m dorostenců /52,08 s/.