LBL – průběžné pořadí

Ve „vrchařské prémii“ získali nejvíce bodů Ondřej Schwarz v kategorii mužů, v ženách Anežka Pražáková a v kategorii „Masters“ Miroslav Vrobel.

Po třech závodech je na 1. místě Martin Keller (81 b.) před Ondřejem Schwarzem (75 b.) a na 3. místě je Lukáš Merenda (65 b.).
V kategorii žen vede soutěž Darina Krausová (88 b.) před Kristinou Čablovou (76 b.) a Anežkou Pražákovou (75 b.).
Mezi muži kategorie „Masters“ je průběžně 1. Miroslav Vrobel (97 b.) před Bedřichem Vynikalem (82 b.) a Miroslavem Přívětivým (63 b.).

Dalším závodem bude 25. května Štramberská desítka.

Označeno v Atletika dospělí
5 komentářů “LBL – průběžné pořadí
 1. Radek napsal:

  AHOJ,
  Prochazel jsem si prubezne vysledky a Jirku Skovranka a Jakuba Korabecneho tam mate uvedene dvakrat.celkove by meli mit tim padem vice bodu a uplne jinde v zebricku 🙂
  Dekuju za opravu.
  Radek M.

 2. Roberk Šádek napsal:

  Dík za upozornění, ale Jirka Škorvánek byl zapsaný i jako Škovránek a navíc pod jiným klubem. Jakub Korábečný byl zase uvedený jako Korabečný. Stačí že ten kdo dělá výsledky napíše špatně jméno a v databázi jsou z toho 2 běžci. Reklamace je pak lepší řešit s pořadateli jednotlivých závodů.
  Musím přiznat, že mě to jenom zdržuje a tyto chyby musím pracně dohledávat.
  Takže běžci buďte důslední u prezentací závodů a kontrolujte správnost údajů!

  • Lukáš Merenda napsal:

   taky bych chtěl poprosit o úpravu jedné drobnosti ve výsledkové listině. Při registraci k běhu na Bílou horu mě bylo zapsáno pouze jméno, příslušnost k MBT Hodslavice sis asi Roberte vytáhnul ze serveru běhej.com, od ledna letošního roku běhám za náš oddíl, tedy AKEZK. O změnu údajů na běhej.com jsem již zažádal, pokud tedy můžu být tak smělý a poprosit o úpravu výsledkové listiny průběžného pořadí LBL budu ti vděčný a omlouvám se za vzniklé zmatky. Co se týče všech doposud absolvovaných závodů LBL ke zdvojení mého jména ani jiným nesrovnalostem nedošlo a všechny ostatní údaje jsou v pořádku. Děkuji. Lukáš Merenda

 3. Roberk Šádek napsal:

  Lukáši opravil jsem to. Výsledky z Bílé hory jsem nedělal, pouze zveřejnil.

  • Lukáš merenda napsal:

   Roberte děkuji, měj se krásně 🙂

Facebook
AK EZ Kopřivnice