Kopřivnická přípravka nejlepší v kraji

Skvělou sezonu má za sebou starší přípravka AKEZ Kopřivnice (r. 2006/07). Krajskou soutěž družstev s názvem Beskydský pohár přípravek dotáhla ve čtvrtek 21. 9. 2017, kdy se konal poslední závod, k naprosto suverénnímu vítězství. Jak dívky, tak chlapci vyhráli všech sedm závodů soutěže a zaslouženě tak zvedli nad hlavu poháry pro vítěze. Kromě nich si ve Frýdku-Místku, kde se poslední závod konal, převzali i medaile za celkové vítězství a sladkou odměnu v podobě dortu.

Na stupně vítězů se v posledním závodě čítajícím jednotlivé disciplíny (60 m, 300 m, 800 m, dálka, hod kriketovým míčkem, 4 x 60 m, každý závodník mohl startovat ve dvou disciplínách a štafetě) z kluků propracovali Daniel Hanzelka, který vyhrál hod kriketovým míčkem (50,23 m) a druhé místo vybojoval v běhu na 300 m (47,92 s), Adam Gajdušek získal stříbro v hodu kriketovým míčkem (47,16 m) a druhá doběhla štafeta chlapců  na 4 x 60 m ve složení Hanzelka, Juřena, Raška, Melčák. Mezi děvčaty vybojovaly stříbro Petra Benišová v hodu kriketovým míčkem  (35,66 m) a Patricie Pešlová v běhu na 300 m (49,91 s). Ta přidala i bronz hodu kriketovým míčkem (34,72 m) a medaili stejné barvy získala i Michaela Bělunková bronz v běhu na 60 m (8,95 s). Zlato na závěr vybojovala štafeta na 4 x 60 m ve složení Bělunková, Pešlová, B. Káňová, Bartoňová. Na vítězství v 7. kole soutěže se ale samozřejmě podílelo celé družstvo, takže všem patří gratulace k výkonům a velký dík za bojovnost. Gratulace všem ke skvělé sezoně a ročníkům 2006 hodně úspěchů v mladším žactvu!!!

Složení družstev AKEZ Kopřivnice v Beskydském poháru přípravek 2017

Kopřivnice A dívky (1. místo): Daniela Bačová, Tereza Bartoňová, Michaela Bělunková, Petra Benišová, Julie Čajánková, Amálie Hanzelková, Bára Hrčková, Alexandra Huňková, Anežka Juráková, Barbora Káňová, Kristýna Káňová, Natálie, Kvapilová, Veronika Kvitová, Sofie Maierová, Patricie Pešlová, Lucie Šenkeříková.

Kopřivnice A chlapci (1. místo): Jindřich Bardoň, Ondřej Beránek, Filip Čermák, Tomáš David, Adam Gajdušek, František Giergiel, Daniel Hanzelka, Adam Holenda, Jakub Holub, Josef Juřena, Matyáš Lojek, Štěpán Marek, Jakub Maslaňák, Matěj Melčák, Oliver Pešat, Vojtěch Raška, Libor Raška.

Kopřivnice B dívky (8. místo): Adéla Kašpárková, Barbora Machynová, Tereza Moskvová, Adéla Popová, Patricie Sochová, Tereza Štěpánová.

Kopřivnice B chlapci (8. místo): Šimon Veselý, Jakub Machetanz, Matěj Maléř, František Holub, Šimon Holub, Adam Kopřiva.

Výsledky BPP 20017 

Označeno v Atletika pro děti
Facebook
AK EZ Kopřivnice