Kopřivnická minipřípravka vynikající v trojboji

Děvčata minipřípravky AKEZ Kopřivnice suverénně vyhrála 2. kolo krajského přeboru minipřípravek. Závod hostil v úterý 16. 4. 2019 Třinec a jeho náplní byl trojboj čítající skok daleký, hod raketkou a běh na 100 metrů. Chlapci, kteří mají početně slabší tým, vybojovali třetí příčku.

Obě družstva udělala trenérkám velkou radost, jelikož řada dětí se v trojboji prosadila na přední příčky. Úplně nejvýše se vyšplhali Honzík Chalupa a Honzík Richter, kteří obsadili skvělé dělené první místo v trojboji. Mezi děvčaty zářila v trojboji druhá Míša Richterová, ale vynikající byly i čtvrtá Elenka Nováková a pátá Barča Kahánková. Mezi 93 startujícími děvčaty se do výborné první dvacítky probojovaly ještě Zuzka Polívková (12.), Anetka Ermisová (13.), Karolínka Bergerová (16.), Lara Quittová (19.) a Karolínka Kašpárková (20.). Mezi chlapci (72 startujících) se v první dvacítce umístili ještě Míša Mazáč (10.), Radim Lacina (14.) a Lukáš Melčák (20.).

Úspěchy naši malí závodníci posbírali i v jednotlivých disciplínách. Na stupně vítězů se prosadili Honzík Chalupa (1. místo běh na 100 m, 2. místo hod raketkou), Honzík Richter (1. místo dálka, 2. místo běh na 100 m), Anetka Ermisová (1. místo raketka), Elenka Nováková (2. místo 100 m), Barča Kahánková (2. místo dálka) a Míša Richterová (3. místo hod raketkou).

Všem našim závodníkům moc gratulujeme ke krásným výkonům a ke skvělým umístěním jak jednotlivců, tak obou týmů!!! Zároveň děkujeme za skvělou reprezentaci klubu!!!

Označeno v Atletika pro děti, Děti
Facebook
AK EZ Kopřivnice