Kopřivnická děvčata ovládla soutěž minipřípravek, hoši jsou stříbrní

A je dobojováno! Děvčata AKEZ Kopřivnice ovládla Atletickou ligu minipřípravek 2017. V posledním sedmém kole, které se konalo v úterý 26. 9. 2017 ve Frýdku-Místku, potvrdila své vedení šestým vítězstvím a radovala se z poháru pro vítěze, medailí a dortu. Hoši v závěrečném kole uhájili třetím místem průběžnou stříbrnou pozici a převzali pohár, medaile a dort za konečné druhé místo. Velká gratulace všem!!!

Ve Frýdku byly na programu individuální disciplíny, přičemž každý mohl startovat ve dvou disciplínách a štafetě. Z prvenství se radovali Barča Udvarosová v běhu na 60 m (9,33 s) a 800 m (2:57,26 min.), Nela Štefková v běhu na 300 m (53,36 s), Dalibor Drda ve skoku dalekém (415 cm) a štafeta děvčat na 4 x 60 m, která běžela ve složení Udvarosová, Štefková, Šnyrychová, Rozsívalová. Stříbro vybojovali Sofie Šnyrychová v běhu na 60 m (9,40 s) a 300 m (54,64 s), Julie Štefánková v hodu kriketovým míčkem (28,57 m), Dalibor Drda v běhu na 60 m (9,10 s), František Mičan v běhu na 300 m (54,41 s) a štafeta chlapců na 4 x 60 m, která běžela ve složení Drda, Jabůrek, Giergiel, Štefánek. Bronz získali Viktorie Rozsívalová v běhu na 60 m (9,49 s), Julie Štefánková v běhu na 800 m (3:01,94 min.), Aneta Babincová v hodu kriketovým míčkem (25,95 m) a štafeta děvčat na 4 x 60 m ve složení Máchová, Babincová, Chovancová, Šnyrychová. Blahopřejeme k výkonům nejen medailistům, ale všem, kteří se podíleli na umístění družstev a děkujeme za úžasnou reprezentaci klubu!!!