Běh rodným krajem Emila Zátopka

Na start 11. ročníku Běhu rodným krajem E. Zátopka se postavilo 221 běžců a běžkyň.

Vítězem se stal Tamás Nagy z Benedek Teamu před Zsoltem Koszárem a Erkoló Ashenafim.
V kategorii žen vyhrála v novém traťovém rekordu 1:25:36 Hellen Jepkosgei Kimutai. Na 2. místě doběhla její oddílová kolegyně Tunde Szabó a třetí byla Petra Kamínková.

Z našich se nejlépe dařilo Josefu Kvitovi (2. místo muži „D“), Jirka Zátopek byl 3. v mužích „C“ a v ženách „G“ doběhla rovněž na 3. místě Darina Krausová.

Výsledky:

Fotogalerie:

Označeno v Atletika dospělí
Jeden komentář “Běh rodným krajem Emila Zátopka
  1. Pavel Hlavica napsal:

Děkuji za skvělý zážitek – organizačně skvěle zvládnutá akce, povzbuzující diváci v obcích po trati, Dana Zátopková s námi a nezapomenutelný Emil mezi námi! Rád se znova zúčastním, Pavel.

2. David Fogaš napsal:

Bohužel nejde mi nainstalovat FlashPlayer pro přehrávání fotografií. Nešly by fotky stáhnout jako archiv (*.zip).
    Díky.

3. PARY napsal:

Závod jako vždy připravený na 100%. Pokud se Emil díval ze sportovního nebe, musel být určitě rád, jaký krásný závod se běhá na jeho počest. Díky Žorži.