Uplynulé dny byly doslova nabité závody! V pondělí 28. 6. 2021 hostil kopřivnický stadion Krajský přebor mladších žákyň v pětiboji. V závodě startovalo 104 děvčat z devíti klubů moravskoslezského kraje. A byla to pořádná bitva o individuální i týmové medaile. Kopřivnickému družstvu děvčat se podařilo vybojovat skvělé třetí místo a mohlo se tak radovat z bronzových medailí. Zvítězila Poruba před Opavou A. Mezi jednotlivci vynikla z domácího týmu Anna Marie Chalupová, která vybojovala druhé místo skvělým výkonem 2826 bodů. Ten…












