Tréninkové skupiny Atletika pro děti 2018/19

Aktualizováno 1. listopadu 2018

Skupina č. 5
Závodníci r. 2007-2008
Trenérky: J. Feilhauerová – 603 873 264, D. Holubová – 605 942 742

Tréninky: po 15.30 – 17.00 EZ nebo Alšova,
út 15.30 – 17.00 Alšova,
čt 15.30 – 17.00 letní stadion

Babincová Aneta
Bačová Daniela
Baláž Daniel
Bařinková Marjana
Čajánková Julie
Drda Dalibor
Drdová Kamila
Franc Adam
Holenda Adam
Holub František
Holub Jakub
Holub Šimon
Holubová Agáta
Hrčková Bára
Huňková Alexandra
Chalupová Anna Marie
Juráková Anežka
Káňová Barbora
Káňová Kristýna
Kašpárková Adéla
Kopřiva Adam
Kotek Mikuláš
Krakovská Julie
Kvapilová Natálie
Kvitová Veronika
Maierová Sofie
Maléř Matěj
Mošťková Hana
Pešat Oliver
Podstavková Lilien
Rozsívalová Viktorie
Sládeček Tomáš
Štefánková Julie
Štefková Nela
Štěpánová Tereza
Udvarosová Barbora

Skupina č. 6
Závodníci 2008-2009
Trenérky: M. Udvarosová – 731 636 589, M. Udvaros, P. Kapounová – 605 809 781, D. Holubová – 605 942 742

Tréninky: po a st 15.30 – 17.00 ZŠ Alšova

Bárta Karel
Bernatíková Eliška
Bortlik Matěj
Fojtíková Karin
Gotthard Martin
Heuer Lukáš
Hezká Alžběta
Holubová Agáta
Chalupa Matyáš
Chovancová Linda
Jabůrek Stanislav
Jadvidžáková Eliška
Klacková Veronika
Křížková Lucie
Lojek Damián
Máchová Barbora
Malotová Sofie
Mičan František
Michálková Kristýna
Mlčochová Zuzana
Moudrý Jaroslav
Naňák Matouš
Naňák Timotej
Novák Jonáš
Pařízková Aneta
Rozehnalová Karolína
Stacha Vojtěch
Šnyrychová Sofie
Štefánek Josef
Veselý Mikuláš
Vřesňák Radek
Wisnar Drahomír
Wolf Lukáš
Závodná Barbora

Skupina č. 7
Závodníci 2009-2011
Trenérky: P. Kvasničková – 777 657 673, V. Hanzelková

Tréninky: po a čt 15.30 – 17.00, hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Bachárová Debora
Bergerová Karolína
Bernatík Matyáš
Blažková Bára
Borucińská Sarah
Bothová Natálie
Burgetová Valerie
Ermisová Aneta
Gapko Michal
Hanus Matěj
Hanzelková Elen
Haring Nicole
Hodaňová Dorota
Hyklová Barbora
Chalupa Jan
Jašková Karolína
Kahánková Bára
Kašpárková Karolína
Kollega Adam
Kollegová Nikola
Kvitová Zuzana
Lacina Pavel
Lacina Radim
Machálková Michaela
Máchová Klára
Mazáč Michal
Mechlová Karolína
Mechlová Nela
Mocková Patricie
Nováková Elena
Pavlová Marianna
Pešatová Olivie
Pobořil Matěj
Polívková Zuzana
Quittová Lara
Richter Jan
Richterová Michaela
Stacha Adam

Skupina č. 8
Děti r. 2010-2012
Trenérky: K. Rašková – 608 900 968, V. Hajdušková – 606 912 776

Tréninky: út a čt 15.30 – 17.00 hod. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Baláž Filip
Belicová Marie
Belicová Tereza
Brutovský Pavel
Buček Daniel
Eichner Matyáš
Eliášová Lucie
Fišnar Kvido
Gold Ondřej
Havrlantová Andrea
Heralt Adrian
Hezká Barbora
Hlucháňová Barbora
Hyvnar Antonín
Kačer Martin
Kačerová Marika
Kahánková Bára
Kalužová Michaela
Kelnar Mikuláš
Máchová Klára
Marková Julie
Matějková Eliška
Mikalová Albína
Nečas Matyáš
Pargač Adam
Pastrňáková Laura
Peter Filip
Petráš Dominik
Polehla František
Polívka Mikoláš
Polka Ondřej
Pytr Vítek
Pytrová Štěpánka
Resnerová Anna
Richterová Adéla
Rohelová Lucie
Rohelová Nikola
Růža David
Socha František
Šenk Vojtěch
Škrblová Eliška
Štalmachová Stela
Tembo Damian

Skupina č. 9
Děti r. 2013
Trenérky: I. Bačová – 723 698 108, P. Kapounová – 605 809 781, M. Chvistková – 608 422 447, M. Maternová – 720 688 565

Tréninky:  út 17.15 – 18.15 hod. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Bjaček Matěj
Březina Bruno
Dryák Vojtěch
Dryáková Beáta
Dundek Václav
Hrnčárková Eliška
Hrubá Gabriela
Hrubý Václav
Hyklová Veronika
Chromečková Denisa
Ivan Filip
Jalůvka Radomír
Jurečka Jakub
Kelnarová Viktorie
Kostelník Kristián
Kowolovská Sofie
Krpcová Elen
Krpec David
Krpec Matyáš
Kulíšek Jakub
Mojdl Jiří
Nevrlý Jiří
Polanská Michaela
Polehla Antonín
Salamon Tibor
Staníková Eliška
ubišová Agáta
Velička Jakub
Zajarošová Vanessa
Závodný Tomáš

Skupina č. 10
Děti r. 2014
Trenérky: I. Bačová – 723 698 108, P. Kapounová – 605 809 781, M. Chvistková – 608 422 447, M. Maternová – 720 688 565

Tréninky: út 16.00 – 17.00 hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Adamec Jáchym
Bednářová Anna
Bělunek Jakub
Bouczek Mikuláš
Feilhauer Jan
Hanusová Amálie
Hanzelková Barbora
Heraltová Terezie
Heraltová Viktorie
Hrančík Michal
Hrubá Gabriela
Hrubý Václav
Hýlová Liliana
Hyvnarová Magda
Jurečka Hynek
Kučerová Veronika
Kuchařová Mariana
Kvita Richard
Lačík Giulio
Procházková Markéta
Šenk Jaroslav
Šlachta Matyáš
Třeštíková Jana
Válková Tereza
Vašut David
Veselský Tadeáš
Vraj Vojtěch
Zajíček Václav

Skupina č. 11
Závodníci a nezávodníci r. 2004-2008
Trenérky: L. Bartoňová – 607 545 274, I. Kladivová – 605 810 527, M. Přádková

Tréninky: út 17 – 18.30 a čt 17 – 18.30 hod. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Boudová Tereza
Cibulec Michal
Ficbauerová Anna
Geryk Jakub
Gunčágová Hana
Chalupa Matyáš
Chromečka Jakub
Chýlková Natálie
Kovářová Nika
Krpec Jakub
Mentelová Kristýna
Měrková Kateřina
Mičanová Kristýna
Okřesíková Karolína
Pobořil Ondřej
Polášek Marek
Popová Adéla
Pořízková Julie
Trojan Matyáš
Votýpková Beáta

Skupina č. 12
Závodníci a nezávodníci r. 2009-2012
Trenérky: I. Kladivová – 605 810 527, M. Štefková – 777 568 044, M. Přádková

Tréninky: po 17 – 18.30 hod., čt 17 – 18.30 hod. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Danihlíková Marta
Danihlíková Michaela
Dvořáková Melánie
Konůpka Adam
Kopřiva Jonáš
Kulíšková Adéla
Lačík Alessio
Lošáková Eva
Malíková Klára
Melčák Lukáš
Pavelka Marian
Pliš Ondřej
Pustějovský Jan
Sykala Ondřej
Štěpán Filip

 

Facebook
Partneři