Rozpis tréninků a rozdělení do skupin – školní rok 2017/18

Aktualizováno 8. září 2017 po náboru dětí

Skupina č. 1
závodníci r. 2002 a starší

trenérka: P. Kvasničková – tel. 777 657 673
tréninky: po 17 – 18.30 hod. letní sadion nebo tělocvična Alšova
čt 17 – 18.30 letní stadion

Bortel Tomáš
Cochlar Lukáš
Černoch Jakub
Hajdušková Veronika
Hanzelková Viktorie
Chýlková Patricie
Kowaliková Simona
Kvak Lukáš
Ondřejka Jan
Pavlíková Vendula
Popová Lucie
Pražák Vojtěch
Pražáková Anežka
Pustějovská Magdaléna
Schwarzerová Mia

Skupina č. 2
Závodníci r. 2003-2005

trenérky: J. Feilhauerová – tel. 604 228 080, P. Sopuchová – tel.732 481 010
tréninky: po 15.30 – 17 h. hřiště Alšova nebo tělocvična E. Zátopka
út 16.00 – 18 h. letní stadión
čt 16.00 – 18 h. hřiště Alšova nebo tělocvična Alšova
so 9.30 – 11.30 pod sjezdovkou

Bačová Lucie
Bajerová Natálie
Bardoňová Kamila
Bartoň Hynek
Bartoň Mikoláš
Buchtová Karolína
Dobečka Šimon
Drozdová Nela
Dubová Tereza
Feilhauerová Ema
Frýdl Vojtěch
Holubová Klára
Hrnčárková Adéla
Janáková Sára
Jeníšová Daniela
Jeníšová Nikola
Kratochvíl Václav
Máchová Ivana
Melčáková Michaela
Petričová Alexandra
Rečková Alžběta
Skoták Martin
Socha Robert
Sochová Dorota
Sochová Michaela
Sopuchová Pavla
Soukalová Hana
Šebestíková Sára
Šnyrychová Kristýna
Tkáčová Adéla
Vana Nikki Hana
Zahradníková Nela
Žáčková Vendula

Skupina č. 3
Závodníci r. 2005-2007

trenérky: J. Feilhauerová – tel. 604 228 080, L. Stránská – tel. 774 944 654
tréninky: po 15.30 – 17 h. hřiště Alšova nebo tělocvična E. Zátopka
út 15.00 – 16.30 h. letní stadion
čt 15.00 – 16.30 h. hřiště Alšova nebo tělocvična Alšova
so 9.30 – 11.30 pod sjezdovkou
v pondělí je trénink dobrovolný

Bačová Daniela
Bardoň Jindřich
Bartoň Max
Bartoň Tobiáš
Bartoňová Tereza
Bělunková Michaela
Benišová Petra
Beránek Ondřej
Čajánková Julie
David Tomáš
Gajdušek Adam
Hanzelka Daniel
Hanzelková Amálie
Hrček Adam
Hrčková Bára
Huňková Alexandra
Jašek Jan
Juráková Anežka
Juřena Josef
Káňová Barbora
Káňová Kristýna
Kremlingová Lucie
Křížková Vanda
Kvapilová Natálie
Kvitová Veronika
Lojek Matyáš
Machetanz Jakub
Maierová Sofie
Marek Štěpán
Maslaňák Jakub
Melčák Matěj
Mošťková Hana
Mošťková Kateřina
Pešlová Patricie
Raška Vojtěch
Šenkeříková Lucie
Šenkeříková Simona
Šudáková Natálie
Veselý Šimon

Skupina č. 4
Závodníci r. 2007-2009

Trenérky: D. Holubová – tel. 605 942 742, M. Udvarosová – tel. 731 636 589
Tréninky: po 15.30 – 17 h. hřiště Alšova nebo tělocvična Alšova
st 15.30 – 17 h. hřiště Alšova nebo tělocvična Alšova
so 9.30 – 11.30 pod sjezdovkou (dobrovolný)

Babincová Aneta
Bárta Karel
Bartoň Jan
Bernatíková Eliška
Bolechovská Nella
Bortlik Matěj
Drda Dalibor
Drdová Kamila
Giergiel Matouš
Hezká Alžběta
Holenda Adam
Holub Jakub
Holub Šimon
Holubová Agáta
Chalupová Anna Marie
Chovancová Linda
Kašpárková Adéla
Křížková Lucie
Máchová Barbora
Maléř Matěj
Marková Valerie
Mičan František
Mlčochová Zuzana
Novák Jonáš
Pařízková Aneta
Pavlátová Nikol
Pešat Oliver
Polášková Michaela
Raška Libor
Rozsívalová Viktorie
Sládeček Tomáš
Šeděnková Anežka
Šnyrychová Sofie
Štefánek Josef
Štefánková Julie
Štefková Nela
Štěpánová Tereza
Udvarosová Barbora
Veselý Mikuláš
Votýpková Ema
Weislechnerová Soňa
Wisnar Drahomír

Skupina č. 5
Závodníci r. 2009-2011

Trenérky: P. Kvasničková – tel. 777 657 673, V. Hanzelková – tel. 774 974 265
Tréninky: po 15.30 – 17 h. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková
čt 15.30 – 17 h. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Bergerová Karolína
Borucińská Sarah
Bothová Natálie
Duraj Adam
Fojtíková Karin
Haring Nicole
Chalupa Jan
Jabůrek Stanislav
Jašková Karolína
Kapounová Barbora
Kašpárková Karolína
Kollega Adam
Kremling Marek
Lacina Pavel
Lacina Radim
Lojek Damián
Maierová Gita
Mareš Václav
Mazáč Michal
Michálková Kristýna
Michlíková Dorota
Motalová Alena
Naňák Matouš
Naňák Timotej
Nováková Elena
Novotná Alena
Pavlátová Natali
Pešatová Olivie
Pešová Sofie
Poledníková Natálie
Quittová Lara
Richter Jan
Richterová Michaela
Rozehnalová Karolína
Stacha Adam
Šimíček Leoš
Tichavská Petra
Weislechnerová Táňa
Závacký Matěj
Závodná Barbora

Skupina č. 6
Děti r. 2011 (12)

Trenérky: K. Rašková – tel. 608 900 968, V. Hajdušková – tel. 606 912 776
Tréninky: út 17 – 18.30 h. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková
čt 15.30 – 17 h. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Barnáš Vít
Bernatík Matyáš
Bortlová Adriana
Buček Daniel
Burgetová Valerie
Ermisová Aneta
Fišnar Kvido
Gajdušková Klára
Gajdušková Šárka
Gold Ondřej
Hezká Barbora
Hubáčková Karolína
Jalůvka Jan
Janoschec Petr
Kahánek Filip
Kahánková Bára
Kelnar Mikuláš
Khin Kryštof
Koliba Radek
Konůpka Adam
Kostelník Daniel
Kuchař Daniel
Kyselý Viktor
Lašák Jan
Máchová Klára
Pfneisl Matyáš
Polívka Mikuláš
Polívková Zuzana
Polka Ondřej
Rakowská Nikol
Resnerová Anna
Škrblová Eliška
Šulová Adéla
Šulová Lucie
Veřmiřovská Kristýna
Vosejpková Tereza

Skupina č. 7
Děti r. 2012

Trenérky: I. Bačová – tel. 723 698 108, P. Kapounová – tel. 605 809 781, M. Chvistková tel. 608 422 447, M. Maternová – tel. 720 688 565
Tréninky: út 17.15 – 18.15 h. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Bezděk Adam
Červinka Vojtěch
Chromečková Denisa
Ivan Filip
Kačer Martin
Kačerová Marika
Kostelník Petr
Kuchař Mikuláš
Macháčková Nela
Marejka Radek
Marejka Viktor
Mareš Josef
Marková Kateřina
Matějková Eliška
Mikalová Albína
Mojdl Jiří
Pastrňáková Laura
Šerý Martin
Šmítová Viktorie
Štefíková Amálie
Štěpán Filip
Tembo Damian

Skupina č. 8
Děti r. 2013

Trenérky: I. Bačová – tel. 723 698 108, P. Kapounová – tel. 605 809 781, M. Chvistková tel. 608 422 447, M. Maternová – tel. 720 688 565
Tréninky: út 16 – 17 h. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Březina Bruno
Bučková Lucie
Černý Kristián
Dryák Vojtěch
Dryáková Beáta
Heralt Adrian
Jandourková Evelína
Kahánek Matyáš
Kahánek Sven
Mutinová Eliška
Pargač Adam
Polka Petr
Ptáček Vojtěch
Pytr Vítek
Pytrová Štěpánka
Richterová Adéla
Skalická Alice
Zajarošová Vanessa
Zajíček Václav
Závacká Marie
Závodný Tomáš

Skupina č. 9
Závodníci a nezávodníci r. 2004-2007

Trenérky: L. Bartoňová – tel. 607 545 274, A. Benišová – tel. 734 306 100
Tréninky:  út 15.30 – 17 h. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková
čt 17 – 18.30 h. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Bačák Vojtěch
Bartoň Šimon
Bartulcová Mahulena
Čermák Filip
David Jan
Dej Filip
Durajová Tereza
Fialová Adéla
Ficbauerová Anna
Geryk Ondřej
Giergiel František
Hasal Vít
Holub František
Chýlková Natálie
Kladivová Sára
Kopřiva Adam
Krakovská Julie
Kvíčerová Zuzana
Lipovská Petra
Lukaštík Vojtěch
Marková Adriana
Moskvová Tereza
Novák Nicol
Petráš Vojtěch
Poledník Lukáš
Poledník Petr
Popová Adéla
Pytlová Katka
Sasínová Barbora
Schwarzbachová Lucie
Sochová Patricie
Šimeček Štěpán
Šipošová Sabina
Štefková Michaela
Vrbancová Lenka

Skupina č. 10
Závodníci a nezávodníci r. 2007-2011

Trenérky: I. Kladivová – tel. 605 810 527, M. Štefková – tel. 777 568 044,
Tréninky:  po 17 – 18.30 h. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková
čt 17 – 18.30 h. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Bajerová Adéla
Bednář Filip
Burešová Eliška
Burešová Sofie
Burian Robin
Červinka Ondřej
Danihlíková Marta
Danihlíková Michaela
Demel Dominik
Dobiášová Linda
Geryk Jakub
Grodzová Karin
Gřes Denis
Gřes Nicolas
Hryzláková Anna
Chromečka Jakub
Jalůvka Adam
Klacková Veronika
Klišová Markéta
Kollegová Nikol
Kovalčuk Štěpán
Kupková Nikol
Lys Sebastian
Mentel Lukáš
Mentelová Kristýna
Míčková Gabriela
Pařilová Karolína
Pořízková Julie
Quardová Nikol
Rašková Bára
Sedláčková Magdaléna
Slabý Filip
Sopuch Lukáš
Stacha Vojtěch
Švrčková Vanda
Zahradník Filip
Zeman Tomáš
Facebook
Partneři