Rozpis tréninků a rozdělení do skupin – mládež – školní rok 2018/19

Aktualizováno 1. listopadu 2018

Skupina č. 1
běžci a závodníci r. 1999-2004
trenérka: P. Kvasničková – 777 657 673

tréninky: po, čt 17:15 – 18:45 hod. letní stadion nebo tělocvična ZŠ Alšova

Bajerová Natálie
Cochlar Lukáš
Hajdušková Veronika
Hrček Adam
Chýlková Patricie
Kutáčová Tereza
Kvak Lukáš
Máchová Ivana
Ondřejka Jan
Pavlíková Vendula
Petráš Vojtěch
Popová Lucie
Šipošová Sabina
Žáčková Vendula

Skupina č. 2
vrhy a hody, závodníci 1999-2006
trenérka: P. Sopuchová – 732 481 010

tréninky: po, st, čt 17.15 – 18:45 h. hřiště ZŠ Alšova nebo letní stadion

Bardoňová Kamila
Bartoň Max
Bartoň Šimon
Bartoň Tobiáš
Bortel Tomáš
Dej Filip
Frýdl Vojtěch
Gajdušek Adam
Hanzelková Viktorie
Holinková Adriana
Petričová Alexandra
Skoták Martin
Sopuchová Pavla
Štefková Michaela
Vrbancová Lenka
Zahradníková Nela

Skupina č. 3
sprinty a skoky, závodníci 2001-2005
trenérky: J. Feilhauerová – 603 873 264, D. Holubová – 605 942 742

tréninky: po 15.30 – 17.00 EZ nebo Alšova,
út 16.30 – 18.15 Alšova,
čt 16.30 – 18.15 letní stadion

Bartáková Lila
Bělunková Michaela
Drozdová Nela
Feilhauerová Ema
Jeličová Sabina
Kowaliková Simona
Kremlingová Lucie
Maternová Natálie
Melčáková Michaela
Pešlová Patricie
Rečková Alžběta
Sochová Dorota
Sochová Michaela
Soukalová Hana
Stanojković Mila
Šebestíková Sára
Tkáčová Adéla

Skupina č. 4
Závodníci r. 2005-2006
Trenérky: D. Holubová – 605 942 742, J. Feilhauerová – 603 873 264

Tréninky: po 15.30 – 17.00 EZ nebo Alšova,
út 16.30 – 18.15 Alšova,
čt 16.30 – 18.15 letní stadion

Bardoň Jindřich
Bartoňová Tereza
Gilarová Nikola
Hanzelka Daniel
Hanzelková Amálie
Hasal Vít
Jašek Jan
Juřena Josef
Křížková Vanda
Lojek Matyáš
Marek Štěpán
Melčák Matěj
Novák Nicol
Pečivová Gabriela
Raška Vojtěch
Sasínová Barbora
Schwarzbachová Lucie
Šenkeříková Lucie
Šenkeříková Simona
Veselý Šimon
Vítek Dominik
Vlčková Veronika

Skupina č. 5
Závodníci r. 2007-2008
Trenérky: J. Feilhauerová – 603 873 264, D. Holubová – 605 942 742

Tréninky: po 15.30 – 17.00 EZ nebo Alšova,
út 15.30 – 17.00 Alšova,
čt 15.30 – 17.00 letní stadion

Babincová Aneta
Bačová Daniela
Baláž Daniel
Bařinková Marjana
Čajánková Julie
Drda Dalibor
Drdová Kamila
Franc Adam
Holenda Adam
Holub František
Holub Jakub
Holub Šimon
Holubová Agáta
Hrčková Bára
Huňková Alexandra
Chalupová Anna Marie
Juráková Anežka
Káňová Barbora
Káňová Kristýna
Kašpárková Adéla
Kopřiva Adam
Kotek Mikuláš
Krakovská Julie
Kvapilová Natálie
Kvitová Veronika
Maierová Sofie
Maléř Matěj
Mošťková Hana
Pešat Oliver
Podstavková Lilien
Rozsívalová Viktorie
Sládeček Tomáš
Štefánková Julie
Štefková Nela
Štěpánová Tereza
Udvarosová Barbora

Skupina č. 11
Závodníci a nezávodníci r. 2004-2008
Trenérky: L. Bartoňová – 607 545 274, I. Kladivová – 605 810 527, M. Přádková

Tréninky: út 17 – 18.30 a čt 17 – 18.30 hod. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková

Boudová Tereza
Cibulec Michal
Ficbauerová Anna
Geryk Jakub
Gunčágová Hana
Chalupa Matyáš
Chromečka Jakub
Chýlková Natálie
Kovářová Nika
Krpec Jakub
Mentelová Kristýna
Měrková Kateřina
Mičanová Kristýna
Okřesíková Karolína
Pobořil Ondřej
Polášek Marek
Popová Adéla
Pořízková Julie
Trojan Matyáš
Votýpková Beáta

 

Facebook
Partneři