Aktualizováno 1. listopadu 2018
Skupina č. 1
běžci a závodníci r. 1999-2004
trenérka: P. Kvasničková – 777 657 673
tréninky: po, čt 17:15 – 18:45 hod. letní stadion nebo tělocvična ZŠ Alšova
Bajerová Natálie |
Cochlar Lukáš |
Hajdušková Veronika |
Hrček Adam |
Chýlková Patricie |
Kutáčová Tereza |
Kvak Lukáš |
Máchová Ivana |
Ondřejka Jan |
Pavlíková Vendula |
Petráš Vojtěch |
Popová Lucie |
Šipošová Sabina |
Žáčková Vendula |
Skupina č. 2
vrhy a hody, závodníci 1999-2006
trenérka: P. Sopuchová – 732 481 010
tréninky: po, st, čt 17.15 – 18:45 h. hřiště ZŠ Alšova nebo letní stadion
Bardoňová Kamila
|
Bartoň Max |
Bartoň Šimon |
Bartoň Tobiáš |
Bortel Tomáš |
Dej Filip |
Frýdl Vojtěch |
Gajdušek Adam |
Hanzelková Viktorie
|
Holinková Adriana
|
Petričová Alexandra
|
Skoták Martin |
Sopuchová Pavla |
Štefková Michaela
|
Vrbancová Lenka |
Zahradníková Nela
|
Skupina č. 3
sprinty a skoky, závodníci 2001-2005
trenérky: J. Feilhauerová – 603 873 264, D. Holubová – 605 942 742
tréninky: po 15.30 – 17.00 EZ nebo Alšova,
út 16.30 – 18.15 Alšova,
čt 16.30 – 18.15 letní stadion
Bartáková Lila |
Bělunková Michaela
|
Drozdová Nela |
Feilhauerová Ema
|
Jeličová Sabina |
Kowaliková Simona
|
Kremlingová Lucie
|
Maternová Natálie
|
Melčáková Michaela |
Pešlová Patricie |
Rečková Alžběta |
Sochová Dorota |
Sochová Michaela |
Soukalová Hana |
Stanojković Mila |
Šebestíková Sára |
Tkáčová Adéla |
Skupina č. 4
Závodníci r. 2005-2006
Trenérky: D. Holubová – 605 942 742, J. Feilhauerová – 603 873 264
Tréninky: po 15.30 – 17.00 EZ nebo Alšova,
út 16.30 – 18.15 Alšova,
čt 16.30 – 18.15 letní stadion
Bardoň Jindřich |
Bartoňová Tereza
|
Gilarová Nikola |
Hanzelka Daniel |
Hanzelková Amálie
|
Hasal Vít |
Jašek Jan |
Juřena Josef |
Křížková Vanda |
Lojek Matyáš |
Marek Štěpán |
Melčák Matěj |
Novák Nicol |
Pečivová Gabriela
|
Raška Vojtěch |
Sasínová Barbora
|
Schwarzbachová Lucie
|
Šenkeříková Lucie
|
Šenkeříková Simona
|
Veselý Šimon |
Vítek Dominik |
Vlčková Veronika |
Skupina č. 5
Závodníci r. 2007-2008
Trenérky: J. Feilhauerová – 603 873 264, D. Holubová – 605 942 742
Tréninky: po 15.30 – 17.00 EZ nebo Alšova,
út 15.30 – 17.00 Alšova,
čt 15.30 – 17.00 letní stadion
Babincová Aneta |
Bačová Daniela |
Baláž Daniel |
Bařinková Marjana
|
Čajánková Julie |
Drda Dalibor |
Drdová Kamila |
Franc Adam |
Holenda Adam |
Holub František |
Holub Jakub |
Holub Šimon |
Holubová Agáta |
Hrčková Bára |
Huňková Alexandra
|
Chalupová Anna Marie
|
Juráková Anežka |
Káňová Barbora |
Káňová Kristýna |
Kašpárková Adéla
|
Kopřiva Adam |
Kotek Mikuláš |
Krakovská Julie |
Kvapilová Natálie
|
Kvitová Veronika |
Maierová Sofie |
Maléř Matěj |
Mošťková Hana |
Pešat Oliver |
Podstavková Lilien
|
Rozsívalová Viktorie
|
Sládeček Tomáš |
Štefánková Julie |
Štefková Nela |
Štěpánová Tereza
|
Udvarosová Barbora
|
Skupina č. 11
Závodníci a nezávodníci r. 2004-2008
Trenérky: L. Bartoňová – 607 545 274, I. Kladivová – 605 810 527, M. Přádková
Tréninky: út 17 – 18.30 a čt 17 – 18.30 hod. hřiště Milada Horáková nebo tělocvična Milada Horáková
Boudová Tereza |
Cibulec Michal |
Ficbauerová Anna
|
Geryk Jakub |
Gunčágová Hana |
Chalupa Matyáš |
Chromečka Jakub |
Chýlková Natálie |
Kovářová Nika |
Krpec Jakub |
Mentelová Kristýna
|
Měrková Kateřina
|
Mičanová Kristýna
|
Okřesíková Karolína
|
Pobořil Ondřej |
Polášek Marek |
Popová Adéla |
Pořízková Julie |
Trojan Matyáš |
Votýpková Beáta |