O klubu

Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice je klubem, který  sdružujícím aktivní běžce a příznivce atletiky. Vznikl  přejmenováním Lašského běžeckého klubu, který již od samotného vzniku  proslavili  běžci  Václav Bitala, Radek a Miloš Macíčkovi.  Prosadili se na běžeckých závodech nejen v rámci okresu ale i Moravskoslezského kraje.

Václav  Bitala se navíc i v letním biatlonu. V roce 2011 na ME (Itálie) ve smíšené štafetě obsadil třetí místo a v rychlostním a stíhacím závodě se umístil v první desítce.

Od září 2010 začala fungovat v rámci tohoto sportovního  klubu Atletika pro děti. Stovce dětí od čtyř do  jedenácti let se věnuje deset trenérů.

Od ledna se přiřadí k Atletickému  klubu Emila Zátopka  Kopřivnice  Maraton klub a tím se  vytvoří silný subjekt. Věříme, že do budoucna budou sklízet naši atleti řady úspěchů.

Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice