logo

Běh rodným krajem - Emila Zátopka

Emil Zátopek

10. ročník - 15. září 2012


Délka tratě: 22,3km

Fotogalerie

Video z cíle 10. ročníku:


Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

9. ročník - 17. září 2011 - VÝSLEDKY
Délka tratě: 22,3km

Propozice závodu: web závodu2011

Video z cíle Běhu rodným krajem Emila Zátopka

Zátopek Jiří Letos opět nabízíme video z cíle Běhu rodným krajem Emila Zátkopka. Najdete zde také fotky a videa předešlých ročníků tohoto náročného, ale krásného závodu.Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

top nahoru

Běh rodným krajem Emila Zátopka

Vítězem 9. ročníku Běhu rodným krajem EZ se stal Ashenafi Erkolo z Benedek Teamu před svým oddílovým kolegou Tamásem Tóthem. Na 3. místě doběhl závodník AK Kroměříž Jakub Bajza.
Dana Zátopková V kategorii "B" zvítězil Daniel Orálek (celkově 5.) z AC Moravská Slávie Brno před Couto Eliasem z partnerského města Trappes a a Jánem Križákem z AŠK Grafobal Skalica, vítězem 0. ročníku.
V "C" byl první Josef Siegel (AC Choceň) před Romanem Slowioczekem (MK Seitl Ostrava) a Miroslavem Krupičkou (Ústí n. O.). V "D" zvítězil Tadeusz Jasek a v nejstarší kategorii "E" Ervin Podžorný.
V ženách si nejlépe vedla Judit Földing-Nagy (vítězka kategorie "G"), na 2. místě doběhla Sylvie Quittot z partnerského města Trappes a 3. byla Michaela Mannová z TJ Dvůr Králové (vítězka kategorie "F").
Z MKlubáků doběhl Josef Kvita v kategorii "D" na 4. místě, Jirka Zátopek byl 5. v "C" a Mirek Vrobel ve stejné kategorii doběhl 8. David Hanke byl v "B" 19. a Martin Keller v "A" 20.
Výsledky závodu >>>zde
Fotogalerie >>>zde

2010

Video z cíle Běhu rodným krajem E. Zátopka

8.ročník "Běhu rodným krajem Emila Zátopka" je již minulostí. Náš tým rozhočích měl v cíli k dispozici kameru a fotoaparát, takže jsme sestříhali záběry z cíle a vy můžete vidět své "ladné" běžecké kroky těsně před proběhnutím pomyslnou cílovou páskou. Video naleznete v sekci soubory ke stažení a fotky ve fotogalerii.


Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Běh rodným krajem Emila Zátopka

Letošní ročník "Běhu rodným krajem Emila Zátopka" odstartoval v atmosféře nádherného a dlouho očekávaného "babího léta" a start to byl velmi rychlý. Vítězem první rychlostní prémie ve Štramberku se po sprinterském souboji stal později 3. v cíli - Erkolo Ashenafi (BENEDEK - TEAM). Na pátý kilometr v Ženklavě a současně druhou rychlostní prémii nejrychleji doběhla Jana Klimešová (USK Praha). Mezi muži se pořadí závodníků cestou do Veřovic zamíchalo a tak si 3. prémii na 10. km ve Veřovicích odnesl celkový vítěz závodu Henry Chirchir. Trať od kopřivnického muzea do rožnovského skanzenu zvládl za 1:12:59 a tak loňský traťový rekord 1:11:12 Poláka Jakuba Burkharda tlaku dvou keňských vytrvalců a naturalizovaného maďarského Etiopana odolal. V ženských kategoriích došlo po rychlostní prémii rovněž ke změně a dlouho vedoucí Janu Klimešovou vystřídala v závěru její maďarská soupeřka Katalin Farkas, která zvítězila v čase 1:31:24. Ženský traťový rekord Jany Klimešové 1:25:46 tak rovněž zůstane zapsaný v tabulkách minimálně ještě příští rok.
Z běžců hájících naše klubové barvy byl nejrychlejší Jirka Zátopek - 1:29:18 (4. v "C"), který společně s Davidem Hankem a Martinem Kellerem vybojovali v soutěži týmů 3. místo.
Rozsáhlou fotogalerii naleznete v naší fotogalerii.


top nahoru

2009

Jakub Burkhard (JM Demolex Bardejov) si dnes doběhl pro vítězství 7. ročníku Běhu rodným krajem E. Zátopka v novém traťovém rekordu 1:11:21. Richard Burkhard Na 2. místě byl Erkolo Ashhenafi (Benedek Team) v čase 1:11:46 před svým oddílovým kolegou Tamásem Tóthem 1:12:35. V ženách prvenství vybojovala Ida Kovács (Benedek Team) v čase 1:28:30 před Janou Klimešovou (USK Praha) a 3. Lenkou Hanušovou (SK Nové M. n. Metují) V kategorii muži "B" zvítězil Josef Poduška před Lubošem Cesnekem a Romanem Balážem, v "C" vyhrál Miloš Smrčka před Petrem Klimešem a Tadeuszem Jaskem. V nejstarší kategorii "D" byl 1. Karol Kalus, na 2. místě byl Anton Šuška před Jánem Demeterem. Z běžců MK Kopřivnice si nejléve vedl v "A" Pavel Michna (7.), Michal Keller (11.), Tomáš Pop (12.), Tomáš Jurák (14.), Martin Keller (15.) a David Hanke (20.). V "B" byl Miroslav Vrobel 8., v "C" doběhl Josef Kvita 13., Petr Jelínek 19. a v "D" byl Pavol Fogaš 9. V ženách "F" doběhla Darina Krausová na 4. místě.
Fotogalerie


Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

top nahoru

2008

Fotogalerie


2007

Fotogalerie


2006

Fotogalerie

top nahoru