Tréninky skupin – Feilhauerová, Holubová

Trénink v týdnu od 24. 6. – 30. 6. 2019

pondělí 24. 6. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2008)

úterý 25. 6. 2019

15.30 – 17.00 hod. sraz před koupalištěm v Kopřivnici, s sebou sportovní oblečení i obuv a plavky (r. 2003 – 2008)

čtvrtek 27. 6. 2019

volno (5. kolo Beskydského poháru přípravek)

Trénink v týdnu od 17. 6. – 23. 6. 2019

pondělí 17. 6. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003, 2004, 2005, 2008)

úterý 18. 6. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003, 2006 – 2008)

čtvrtek 20. 6. 2019

volno (Zlatá tretra)

sobota 22. 6. 2019

individuálně doplňkové sporty

Trénink v týdnu od 10. 6. – 16. 6. 2019

pondělí 10. 6. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2008)

úterý 11. 6. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2008)

čtvrtek 13. 6. 2019

starší žactvo individuální trénink (klus, ABC, rovinky, klus) případně po domluvě trénink s trenérkou Pavlou Sopuchovou na letním stadionu

mladší žactvo 4. kolo KP družstev v Třinci

sobota 15. 6. 2019

individuálně doplňkové sporty

Trénink v týdnu od 3. 6. – 9. 6. 2019

pondělí 3. 6. 2019

15.15 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2008)

úterý 4. 6. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2007/08), s sebou i věci do tělocvičny

16.30 – 18.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003-06), s sebou i věci do tělocvičny

čtvrtek 6. 6. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2007/08), s sebou i věci do tělocvičny

starší žactvo 3. kolo KP družstev žactva v Třinci

sobota 8. 6. 2019

2. kolo II. ligy žen (případně individuální trénink nebo jiný závod)

Trénink v týdnu od 27. 5.  do 2. 6. 2019

pondělí 27. 5. 2019

15.15 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2008)

úterý 28. 5. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště nebo tělocvična ZŠ Alšova (r. 2007 – 2008)

16.30 – 18.00 hod. hřiště nebo tělocvična ZŠ Alšova (r. 2003 – 2006)

čtvrtek 30. 5. 2019

individuální trénink (AKEZ Kopřivnice pořádá závod pro přípravky na hřišti ZŠ Alšova)

sobota 1. 6. 2019

2. kolo Krajského vrhačského poháru (Třinec)

neděle 2. 6. 2019

Běh mezi náměstími (Frýdek-Místek)

Trénink v týdnu od 20. 5.  do 26. 5. 2019

pondělí 20. 5. 2019

15.15 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2008)

úterý 21. 5. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2008), Ti, kteří mají dopoledne Pohár rozhlasu, mají odpoledne volno

čtvrtek 23. 5. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2005, r. 2008)

2. kolo KP družstev mladšího žactva, Opava, odjezd ve 13.10 hod. od haly EZ

neděle 26. 5. 2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (startují r. 2004/05 + vybraní závodníci r. 2006), individuální rozcvičení pro startující na MMaS v sobotu 25. 5. 2019

Trénink v týdnu od 13. 5.  do 19. 5. 2019

pondělí 13. 5. 2019

15.15 – 17.00 hod. hala ZŠ Emila Zátopka (r. 2003 – 2008)

úterý 14. 5. 2019

volno (2. kolo KP družstev mladšího žactva, Frýdek-M., odjezd ve 13.40 hod. od haly EZ)

čtvrtek 16. 5. 2019

15.30 – 17.00 hod. tělocvična ZŠ Alšova (r. 2006 – 2008)

2. kolo KP družstev staršího žactva, Opava, odjezd ve 13.10 hod. od haly EZ

sobota 18. 5. 2019

Běh dětí Národním sadem

1.kolo II. ligy žen (Hranice, odjezd v 7.45 hod. od haly EZ)

Trénink v týdnu od 6. 5.  do 12. 5. 2019

Pondělí 6. 5. 2019

15.15 – 17.00 hod. hala ZŠ Emila Zátopka (r. 2003 – 2008)

Úterý 7. 5. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova, s sebou i věci do tělocvičny (r. 2006 – 2008)

Starší žactvo 1. kolo KP družstev (Ostrava), odjezd ve 13.30 hod. od SH E. Zátopka

Čtvrtek 9. 5. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova, s sebou i věci do tělocvičny (všichni, kteří o víkendu nestartují ve vícebojích v Třinci, nominace viz e-mail)

16.30 – 17.30 hod. hřiště ZŠ Alšova, s sebou i věci do tělocvičny (všichni, kteří o víkendu startují ve vícebojích v Třinci, nominace viz e-mail)

Sobota 11. 5 a neděle 12. 5. 2019

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (nominovaní byli informováni)

Trénink v týdnu od 29. 4.  do 5. 5. 2019

Pondělí 29. 4. 2019

15.15 – 17.00 hod. hala ZŠ Emila Zátopka (r. 2003 – 2008)

Úterý 30. 4. 2019

individuální rozcvičení před závody

Rozklus, rozcvičení, ABC, rovinky, výklus

Středa 1. 5. 2019

Májové závody (Frýdek-Místek)

Čtvrtek 2. 5. 2019

volno

Pátek 3. 5. 2019

Individuální trénink

Rozklus, rozcvičení, ABC, rovinky, lehké posilování 3 série (10kliky-12podřepy-15břicho-20horolezec)

4 x 4 x 60 m tempem rovinek, mezi úseky chůze, mezi sériemi pauza 4 minuty (r. 2007 – 2008)

6 x 150 m tempově, mezi úseky pauza 1:30 nebo 2 x 3 x 150 m tempově, mezi úseky pauza 1:30, mezi sériemi 4 minuty + všichni na závěr 2 x 100 m (90 %) s pauzou 2:30 (r. 2006 a starší)

Výklus

Sobota 4. 5. 2019

Individuální trénink – jiná aktivita (kolo, in-line brusle, fotbal, turistika) nebo klus 2 x 15 minut (r. 07 – 08 3 x 10 minut) + rovinky 4 x 50 m

Trénink v týdnu od 22. 4.  do 28. 4. 2019

pondělí 22. 4. 2019

volno

úterý 23. 4. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2007-08), s sebou i věci do tělocvičny

16.30 – 18.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2006), s sebou i věci do tělocvičny

čtvrtek 25. 4. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2007-08), s sebou i věci do tělocvičny

16.30 – 18.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2006), s sebou i věci do tělocvičny

sobota 27. 4. 2019

individuální trénink nebo závody (Morenda mítink, Běh Hrádkem)

Trénink v týdnu od 15. 4.  do 21. 4. 2019

pondělí 15. 4. 2019

15.15 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2008)

úterý 16. 4. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003-08), s sebou i věci do tělocvičny

čtvrtek 18. 4. 2019 – neděle 21. 4. 2019

Velikonoční prázdniny

Trénink v týdnu od 8. 4.  do 14. 4. 2019

pondělí 8. 4. 2019

16.00 – 17.45 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003 – 2008)

úterý 9. 4. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2007/08), s sebou i věci do tělocvičny

16.30 – 18.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003-06), s sebou i věci do tělocvičny

čtvrtek 11. 4. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2007/08), s sebou i věci do tělocvičny

16.30 – 18.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003-06), s sebou i věci do tělocvičny

sobota 13. 4. 2019

individuální trénink dle pokynů trenérů

Trénink v týdnu od 1. 4.  do 7. 4. 2019

pondělí 1. 4. 2019

15.15 – 17.00 hod. hala ZŠ Emila Zátopka (r. 2003 – 2008)

úterý 2. 4. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2007/08), s sebou i věci do tělocvičny

16.30 – 18.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003-06), s sebou i věci do tělocvičny

čtvrtek 4. 4. 2019

15.30 – 17.00 hod. letní stadion (r. 2007/08)

16.30 – 18.00 hod. letní stadion (r. 2003-06)

sobota 6. 4. 2019

individuální trénink dle pokynů trenérů

Trénink v týdnu od 25. 3.  do 31. 3. 2019

pondělí 25. 3. 2019

15.15 – 17.00 hod. hala ZŠ Emila Zátopka (r. 2003 – 2008)

úterý 26. 3. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2007/08), s sebou i věci do tělocvičny

16.30 – 18.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003-06), s sebou i věci do tělocvičny

čtvrtek 28. 3. 2019

15.30 – 17.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2007/08), s sebou i věci do tělocvičny

16.30 – 18.00 hod. hřiště ZŠ Alšova (r. 2003-06), s sebou i věci do tělocvičny

sobota 30. 3. 2019

M ČR v přespolním běhu (Mladá Boleslav)

Trénink v týdnu od 11. 3. do 17. 3. 2019

Trénink v týdnu od 4. 3. do 10. 3. 2019T

trénink_0403-1003_2019

pondělí 4. 3. 2019
15.15 – 17.00 hod. hala ZŠ Emila Zátopka (r. 2003 – 2008)

úterý 5. 3. 2019
trénink zrušen!

čtvrtek 7. 3. 2019
16.30 – 18.00 hod. tělocvična ZŠ Alšova (r. 2003 – 2008)

sobota 9. 3. 2019
Valašská laťka (Valašské Meziříčí)
Mořkovský zajíček (Mořkov)

neděle 10. 3. 2019
Meziměstské utkání mladšího žactva (Ostrava) – týká se jen vybraných závodníků, kteří budou informováni e-mailem

Facebook
Partneři